Zadzwoń do nas:  795 082 871

Proces

Proces

Krok #01

 

ANALIZA POTRZEB

Podczas pogłębionego wywiadu z Klientem dowiadujemy się o jego indywidualnych potrzebach, stylu życia i pasjach. Wspólnie określamy preferencje stylistyczne Klienta oraz pomagamy zdefiniować budżet. Jeśli projektowaną przestrzenią ma być lokal o charakterze komercyjnym, analizujemy potrzeby pracowników oraz kontekst lokalizacji i charakterystykę grupy docelowej.

Krok #02

 

INWENTARYZACJA

Nasza dbałość o najdrobniejsze detale wykończeniowe projektu wymaga drobiazgowych rysunków technicznych. Dlatego zawsze wykonujemy precyzyjne pomiary oraz sporządzamy dokumentację fotograficzną stanu istniejącego. Jeśli projektowana przestrzeń dopiero ma powstać, bazujemy na dokumentacji otrzymanej od Klienta.

Krok #03

 

PROJEKT UKŁADU FUNKCJONALNEGO

Prace projektowe rozpoczynamy od rozplanowania przestrzeni na rysunkach dwuwymiarowych zawierających propozycję układu ścian wraz z umeblowaniem. Standardowo przedstawiamy Klientowi dwa układy, z których wybierana jest docelowa wersja projektowa.

Krok #04

 

WIZUALIZACJE ORAZ DOBÓR WYPOSAŻENIA I MATERIAŁÓW WYKOŃCZENIOWYCH

Wybraną wcześniej przez Klienta koncepcję funkcjonalną opracowujemy w formie realistycznych wizualizacji 3D. Umożliwiają one Klientowi wyobrażenie sobie docelowego charakteru i funkcjonalności projektowanego wnętrza. Na tym etapie zostają także podjęte decyzje w kwestii wyboru palety barwnej, elementów stałych i ruchomych wyposażenia wraz z doborem materiałów wykończeniowych w oparciu o zaprezentowane Klientowi wybrane próbki.

Krok #05

 

DOKUMENTACJA TECHNICZNA

W ramach zwieńczenia prac projektowych wykonujemy rysunki techniczne niezbędne do realizacji projektu. To właśnie w oparciu o tą dokumentację branżowi podwykonawcy realizują projekt zgodnie z naszymi założeniami. Standardowo w skład kompleksowego projektu wchodzą: rysunki ogólno budowlane obejmujące prace budowlane, remontowe oraz instalacyjne, np. wyburzenia i nowe ściany, przyłącza wodne i kanalizacyjne, plan rozmieszczenia gniazd i włączników itp. rysunki szczegółowe, w tym detale budowlane, rzuty, widoki ścian oraz przekroje niezbędne dla podwykonawców różnych branż, m.in. remontowej, meblowej, szklarskiej, ślusarskiej, tapicerskiej itp.

Krok #06

 

KOSZTORYS ORAZ HARMONOGRAM PRAC WDROŻENIOWYCH

W oparciu o budżet oszacowany na etapie analizy potrzeb sporządzamy kosztorys projektu obejmujący wyceny elementów stałych i ruchomych wyposażenia oraz prac remontowo-budowlanych i wszystkich podwykonawców. Dzięki naszej stałej współpracy z zaufanymi podwykonawcami różnych branż dostarczamy Klientowi także harmonogram prac wdrożeniowych.

Krok #07

 

NADZÓR AUTORSKI

Nieodłączną częścią naszej oferty jest nadzór autorski, który pozwala zachować pełną kontrolę nad przeprowadzanymi pracami budowlanymi i wykończeniowymi. Nasze wizyty na miejscu inwestycji zapewniają rzeczywiste wdrożenie projektu na najwyższym poziomie z zachowaniem wybranych przez Klienta założeń koncepcyjnych. Gwarantujemy dopracowanie każdego detalu z naciskiem na precyzyjne, bezkompromisowe wykończenie, co zapewni naszym Klientom spokój ducha i możliwie najlepszą jakość życia i obcowania z wyjątkową, dostosowaną do ich potrzeb przestrzenią.
Poproś o wycenę